I am Kejbý

Jak se stavíte k homosexualitě?

Ahoj, docela by mě zajímalo, jak se stavíte k homosexualitě a jejímu veřejnému projevování:). Já jsem jedna z těch, které homosexuálům dost fandí, beru je jako normální lidi, naopak se mi líbí, jak se k sobě dokáží veřejně hlásit i přes znechucení některých jedinců. Co si o nich myslíte vy? A dokázali byste se k odlišné orientaci přiznat veřejnosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud mne neotravuje a neloudi o sex, je mi to jedno. Kazdopadne jsem proti adopci deti. At si je udelaj. Chlap nenahradi zenskou a zenska chlapa.

Další odpovědi
zzzzz

Považuji to za soukromou věc, nikoho za to neodsuzuji. Jen mi někdy vadí, když se muž homosexuál na veřejnosti chová jak hysterická ženská, to mi připadá trapné.

Pohled na homosexualitu je ve výchově.

Mirdas

Nejsem v té situaci, takže nemohu říci zda bych se přiznal, nebo ne.
U mužů mne tato orientace vyloženě nevadí, alespoň na nás ostatní zbyde více krásných žen.
Jen u žen je mne to líto.

anonym

Jak se stavím ? Zády! 🙂

anonym

Rozhodně to chce hodně odvahy, přiznat se k homosexualitě, naše společnost je k tomu velmi netolerantní, i ty píšeš „beru je jako normální lidi“, už to je u někoho k naštvání, protože homosexuál prostě normální je, to ať si říká kdo chce, co chce. Problém je v tom, že někteří homosexuálové jdou někdy tak trochu přes čáru tím, že na to své „normálno“ upozorňují jak jen je možné. Důraz dávám slovu „někteří“. Normálně myslící člověk s pochopením homosexuality problém nemá.
K homosexualitě se nestavím nijak, prostě tu je. Tak, jak je jeden člověk „hetero“, je jiný „homo“ a to je celé 🙂 Nemám co řešit.

krftwrk

Neutralne. To, ze si kluci vzajemne pichaj zadecky je jejich soukroma vec, ale vadi mi ti, co musi svoji orientaci davat verejnosti nejak najevo…

ten který je

Tak pokud chce někdo projevit svou homosexualitu veřejně,např.ně­jakými pochody hrdosti,tak nesouhlasím.To si má nechat každý pro sebe v soukromí.Už vůbec nesouhlasím, že už jsou lidé dokonce vyhazováni z práce posilující homosexuální lobby.

huxa

V budoucích řádcích použiji slova tak, jak se často používají, ovšem stejně, jako homosexuál nemusí mít sex se stejným pohlavím, tak nemusí pedofil znásilňovat děti, prostě se jim jen více či méně líbí jako ostatním ženy, já budu vycházet z toho, že svoji zálibu také provozují.
Je to stejná úchylka jako pedofilie, zoofilie či nekrofilie, apod. -z biologického hlediska (ani při jedné této zálibě nezplodíš potomky).
Z právního hlediska byla homosexualita podobná zoofilii, teď, když zvíře už není věc, se toto změnilo a tudíž homosex zůstává jako jediná akceptovaná náhražka heterosexu.

Osobně ovšem naprosto nemůžu vystát hetero či homo, kteří ostatním vnucují svůj názor, pokud někdo dojde do hospody s tím, že homosexualita je naprosto normální a bere to, jako bysme je odsuzovali, dostane po papuli stejně, jako by došel přednášet o křesťanství, islámu či dělal reklamu VUT v Brně.