bolak

Jak se staví zákon ke strkání reklamních letáků za stěrač?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako k pisoáru.

Další odpovědi
zzzzz

Nijak, ale já až někoho chytnu, jak mi to tam cpe, tak mu zlomím obě ruce, nedávno mi stěrač úplně zdemolovali, nešel narovnat, musela jsem ho celý vyměnit.

anonym

Lepší leták za stěračem, než rýha od klíče! Neber to tak kriticky. Jsou i horší věci, které dovedou na to, natento !

skrz na skrz

Podle § 583, písmena b, je strkání, nejen letáků, velmi nebezpečné!

Reezo

Nesnáším letáky za stěračem. Jakmile někoho uvidím, tak ho poženu. Fakt mě sere si sednout do auta a pak zjistit, že zase musím vystoupit obejít si pěkne auto, abych mohl ten leták zmuchlat a vyhodit. Zajímalo by mě, jestli to vůbec někdo čte?

bolak

mosoj: chčijou na to? mám tomu tedy rozumět tak, že můžu bez obav spamovat čelní skla?

gagaga

:))

postcd

.. je to určitě zajímavý nápad. Cílová skupina řidiči, majitelé automobilu. Větší efektivitu má podle mě spam ve schránkách, kdy si to lidé zanesou domů a spíše mají čas se věnovat čtení nabídek.

postcd

jak říká „zzzzz“ ve své odpovědi, mě také je trochu nepříjemné že mi někdo sahá na auto a dává věci, které já osobně ignoruji a spíše mě obtěžují