Avatar uživatele
bolak

Jak se staví zákon ke strkání reklamních letáků za stěrač?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Luciášek)), zzzzz, gagaga před 3879 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jako k pisoáru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Nijak, ale já až někoho chytnu, jak mi to tam cpe, tak mu zlomím obě ruce, nedávno mi stěrač úplně zdemolovali, nešel narovnat, musela jsem ho celý vyměnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Lepší leták za stěračem, než rýha od klíče! Neber to tak kriticky. Jsou i horší věci, které dovedou na to, natento !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skrz na skrz

Podle § 583, písmena b, je strkání, nejen letáků, velmi nebezpečné!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Nesnáším letáky za stěračem. Jakmile někoho uvidím, tak ho poženu. Fakt mě sere si sednout do auta a pak zjistit, že zase musím vystoupit obejít si pěkne auto, abych mohl ten leták zmuchlat a vyhodit. Zajímalo by mě, jestli to vůbec někdo čte?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

mosoj: chčijou na to? mám tomu tedy rozumět tak, že můžu bez obav spamovat čelní skla?

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:))

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
postcd

.. je to určitě zajímavý nápad. Cílová skupina řidiči, majitelé automobilu. Větší efektivitu má podle mě spam ve schránkách, kdy si to lidé zanesou domů a spíše mají čas se věnovat čtení nabídek.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
postcd

jak říká „zzzzz“ ve své odpovědi, mě také je trochu nepříjemné že mi někdo sahá na auto a dává věci, které já osobně ignoruji a spíše mě obtěžují

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek