bolak

Jak se staví islám k nevyléčitelným třeba genetickým onemocněním, anatomickým anomáliím a tak podobně?

K těm anatomickým, myslím když se někdo narodí třeba s rozštěpem rtu, nebo z pahýly místo rukou a tak.. a k těm genetickým třeba downův syndrom.

Myslím tím, jestli je třeba nezabíjejí jako něco nečistého, nehodného aláha nebo tak něco. Jestli jak teď přijímáme ty nemocné syrské uprchlíky a léčíme je, jestli je v tom nějaký skrytý motiv, jako že ty jejich rodiny nám budou vděčný a zároveň budeme mít jistotu, že k nám nedoputujou žádný ty volný radikály, když budeme přijímat jenom tadyty echt nemocné.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Určitě zase něco proti jejich zákonům takže ´šmik´ x_x

Slyšels že se připravuje zákon, že se nesmí o Islámu mluvit ani v dobrým ani ve špatným ? Zkrátka vůbec… :/

Další odpovědi
klumprt

Pokud je mi známo, tak islám se touto otázkou nezabývá.

anonym

Zajímám se o vše, ale o islám…

ReHu

Tím islámem myslíš islám, jako výklad víry nebo lidi – věřící islamisty?
Vidím to jako velký rozdíl.

zjentek

nevím ale já bych se nesnažil ta poškození vůbec nijak opravovat a to ani milosrdnou porážkou ..prostě bych „to“ nechával na „tom“, však si „to“ nějak poradí, to vidíme všude kolem nás.