Aďa13

Jak se stát zpěvákem?

Chtěl bych se zeptat jak se můžu stát zpěvákem?? A jaké musím mít hodnocení na základce a co mi musí jít nejvíc ?? Prosím odpovězte. Moc děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
panenka

zpěvákem se může stát kdokoliv pokud na to má vlohy a pokud hraješ na nějaký nástroj plus pro tebe.hodnocení když máš kvalitní je taky výborné.pokud si chceš vybrat školu doporučuji konzervatoř

Další odpovědi
vojta@super

Ahoj ty si asi Adam já se nechci vichvalovat ale sem nejlepší dětský zpěvák z Říkovic.Jestli si začátečník tak doporučuji LŠU(LIDOVOU ŠKOLU UMĚNÍ)Tam tě naučí zpěvu a na jaké koliv nástoje.Pak můžeš vistudovat kozervatoř.A pot­řebuješ k tomu umět jenom dobře fakt dobře zpívat.Z pozdra­vem Vojta