Jak se stát zpěvačkou?

Hrozně moc bych chtěla být zpěvačka. Dějiny umím, noty celkem taky a podle ostatních (jak učitelů, tak žáků, rodičů, atd. …) mám úžasný hlas. Chodím do 9. třídy a nestihla jsem si dát přihlášku na konzervatoř… Zpívat je můj celoživotní sen. Jak si ho mám teď splnit, když přihlášky jsem prošvihla?

Odpovědi
anonym

Zkusit to příští rok,pokud je talent,ani noty ani ty dějiny nemusíte umět(Lucie Bílá)

Terryle

Nebo se zkusit přihlásit do nějaké té poblblé televizní soutěže. Možná to hned nevyhraješ, ale třeba aspoň projdeš do televizních kol a ukážeš se. Ale zase ani tam hlas nic nezaručuje… z doslechu vím, že je často spíš zajímá hezkej ksicht a suverénní vystupování, než výbornej hlas :o/