marrat555

Jak se stát wreslerem ?

Jsem z česka a je mi 13. Hrozně by mně bavilo dělat wrestling, ale docela se bojím. Můžete mi poradit co s tím mám dělat a jak se dostat do nějaké asociace ? :)

Odpovědi
Awe

V tvém věku jsem chtěl být kosmonaut nebo voják…A taky nejsem :)

Hamon

Jen klid, za měsíc budeš chtít být zase něčím jiným. I když podle nasazeného trendu si nejsem jistý čím.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-stat-rapperm

anonym

:DDDDDDD Kurva vyser se na tu píčusárnu než si ublížíš vole..začni dělat MMA .. ve třinácti letech nemáš moc rozumu ..ještě aby jo když já jsem ho pobral až ve 20 letech . To nevíš že je to hraná šou a jde jen o to aby jsi byl jedinečný hlavě vzhledově? Skoukni tenhle dokument http://www.you­tube.com/watch?v=-jCVsTNGfbE snad ti změní názor.

MK44

Záleží, co máš na mysli. Slovo wrestle znamená anglicky zápas. A zápas může být řádná sportovní disciplina jako jsou řecko-římský zápas nebo volný styl. Nebo může jít o tzv. profi wrestling, což je v podstatě nekultivovaná komedie, násilnická šou pro jednodušší diváctvo, kdy se předstírá surovost. Vyžaduje samozřejmě fyzickou zdatnost a pečlivý nácvik, asi jako cirkusové artistické číslo (artisté nechť se neurazí). Ale vyžaduje taky ochotu dělat ze sebe v ringu kašpara. Píšeš, že se docela bojíš. Oprávněně. Při nácviku a předvádění zápasnického divadla může dojít ke zranění. Zvláště, když zaměstnavatel chce něco efektního, aby přilákal více publika. Ještě si rozmysli, zda by ses také předstírat, předvádět a tím propagovat surové a nesportovní chování nestyděl.

Stingo

Je vůbec wrestling v Česku populární a jsou tady nějací takoví zápasníci?