redhead

Jak se stát „vůdčí“ osobností?

Nejlepší odpověď
balca

:D
Doplňuji:
to je stejná otázka např. Jak se stát milionářem ? → Na to člověk musí mít schopnosti,musí být dobrý řečník,musí mít schopnost lidi zaujmout…

Další odpovědi
Sůwa

Mám pocit, že vůdčí osobností se člověk už narodí, to se naučit nedá 😉.

Lorrien

Buď to, co říkal balca, anebo si koupit nějakou příručku – takových je hafo, ale neudělají z Vás jinou osobnost, jen Vám dají nějaké instrukce, které Vám pomůžou o tom přesvědčit ostatní ;)

Elk

Postavit se jako první do průvodu…

jmhad

Měl by být a jeho představitelem by měla být vláda.Tedy vláda a ne tohle,co tu máme, nějaký Mimoň s Kraďouskem či Schvarcenegrem

pizlicka

to je dar,schopnost lidi zaujmout,a umet je ovlivnit.beda tem,kteri tento dar zneuziji ve svuj prospech.pak první bude poslední a poslední bude první.