simi951

Jak se stát veterinářem?

Ahoj,

chtěla bych se stát veterinářkou, ale už jsem na SŠ, která na to není vhodná. Je to stále možné? Někde jsem se dověděla, že kdybych udělala přijímačky na Fakultu veterinárního lékařství, tak by to mělo jít. Popřípadě, jestli máte nějaké podklady, co byste doporučili.

Díky :)

Nejlepší odpověď
Drap

Ano je to pravda. Na jakoukoli vysokou školu můžeš jít, pokud iděláš pčijímačky a máš maturitu. Neni důležité na které škole maturitu složíš.

simi951

Díky, tak to jsem ráda, že to teď mám potvrzený. O nějakých dobrých podkladech asi nevíš?