Jak se stát svůdnější snadno, rychle a zadarmo?

Zaujmeme partnera snáz s hlavou skloněnou, nebo vztyčenou?

Nejlepší odpověď
dudu

Nejvíce bude asi účinkovat, když se vztyčenou hlavou necháte dotyčného, možná spíše dotyčnou nahlédnout do výpisu ze svého bankovního konta /ten máte jako VIP od banky pořízen zdarma/, který pak můžete držet v libovolné ruce.

Další odpovědi
kokoťenko

Svoji partnerku zaujmu i bez hlavy.
Ale svedly ji moje oči, takže jsem musel mít hlavu vztyčenou, jinak by mi do očí asi neviděla.

Gollumek.88

skloněná hlava symbolizuje bych řekla podřízenost. ženská, která hledá chlapa, kterému by mohla poroučet, kde chce být ona ta dominantní… ta půjde po skloněných, shrbených…

popravdě, kdyby o mě stál chlap, který by mě měl zaujmout hlavou skkloněnou, tak budu mít dojem, že to tak bude pořád a ve všem, a dělalo by to na mě dojem, že by mě nedokázal ubránit, že je to slaboch.

takže bych doporučila hlavu vztyčenou :)