Ing.internet

Jak se stát stevardem v letadle?

Pro jakou společnost je nejlepší dělat?

Nejlepší odpověď
Terryle

No, pro jakou nejlepší dělat – v tom asi moc rozdíl nebude. Předpokládám, že platy budou podobný. Lidi jsou různí všude – na pohodáře i na problémisty narazíš kdekoli. Jedinej rozdíl snad je v délce letů – je potřeba si ujasnit, jestli se radši budeš starat o jedny a tytéž lidi třeba půl dne na delších linkách, nebo budeš dělat každý tři hodiny instruktáž, rozdáš kafe a konec při „poskocích“ po Evropě.
Mrkni se třeba sem – teď tuším nabíral lidi třeba WizzAir. je to sice anglicky, ale to by neměl být problém, pokud o kariéře „letuše“ uvažuješ: http://tbe.ta­leo.net/NA6/at­s/careers/requ­isition.jsp?or­g=WIZZAIR&cws=1&rid­=79

Další odpovědi
Salvaje

Projdi si letecký společnosti, který hledaj… Např. ČSA, Lufthansa, Delta Airlines… Nebo vím, že nedávno hledal Ryan Air…
Ale musíš brát na vědomí, že vůbec nebudeš doma…

Michal Kole

Jako první se naučit plavat a pak jazyky.

elektrikář

Jako první je znát několik jazyků. Aby se člověk mohl z pasažery domluvit.Potře­bujete příjemné vystupování. Můžete to skusit třeba u ČSA,Zvládnout teoretické znalosti,a po čase se můžete koukat i po jiné společnosti.