krkov6378

Jak se stát silným jedincem?

Nic se mi nedaří, mam jen par přátel, někteří lidi jsou na mě hnusný. S rodinou teď mam docela problem i s kamarady. Chtěl bych se zeptat, jelikož mě to štve, jak se mam stat jakoby silným jedincem, abych myslel jen na sebe a ostatní mi byli tzv. u zadni časti? Chtěl bych prostě abych je vypouštěl a prostě bylo mi i jedno co si o mě jiný myslej a tak.. Díky moc pokud víte jak.

Nejlepší odpověď
marci1

Přátel člověk nemusí mít hromadu, stačí méně, ale kvalitních. S rodinou a kamarády neřeš zbytečné maličkosti, hlavní je zdraví. Zkus vše řešit s humorem a nadhledem, v pohodě a uvidíš, že se budeš cítit dobře. 🙂

Další odpovědi
rigormortis

Silný neznamená být blbec…jelikož takovým by jsi nejspíš chtěl být.
Není dobré pouštět lidi k vodě a pálit mosty, je doubré být moudrý a dobrý člověk…to se vždycky vrátí.
Zkus na několik týdnů někam odjet…nastup do armády nebo já nevím, potom poznáš jak máš moc rád své okolí- až když o něj přijdeš.

Nevíteto?

Buď rád, že nějaké přátelé máš 🙂, těm co jsou na tebe hnusný řekni ať držej hubu, hlavně se musíš bránit.

anonym

Já ti doporučuji meditaci.Najdi si na internetu meditace určené bojovníkům ninja, vyzkoušej je a časem uvidíš, jak se budeš měnit.HLAVNĚ NEZAPOMEN, ŽE TYTO MEDITACE NEJSOU URČENY pro získání nadřazenosti nad ostatními bytostmi, vždy musíš mít v sobě pokoru.Jedná se vlastně o sloučení s vesmírem a dosáhnutí dokonalosti.