marrat555

Jak se stát rapperem ?

Je mi 13 let a chtěl byc hbýt rapper. Zpívat docela umím, ale nevím, co bych měl udělat pro to, aby ze mně byl třeba ve 20 rapper jako Paulie Garand, Rest, Ektor..Poraďte mi nějaké tipy co dělat prosím..:)

Odpovědi
Drap

Začít rapovat.
Přeji mnoho úspěchů

Pivson

Napiš pár textů, který jsou o ničem. Začni si je přeříkávat, časem tomu dej rytmus, popřípadě zrychli. Hodně poslouchej tracky slavnějších „rapperů“ (já raději říkám MC), a všímej si, jak zasazují ty slova to hudby (flow). Až pochytíš svou flow, která ti vyhovuje, tak si stáhni nějakej beat bez copyrightu a zkus do něj naprat ty tvoje texty. Hoď to třeba na YouTube nebo Bandzone. Někdo si toho určitě všimne a jestli se to lidem bude líbit, tak se to uchytí.
PS: Je ti 13, tak se nepokoušej za každou cenu mít co nejhlubší hlas. I vysokej hlas se dá poslouchat a když pak někdo mluví jako velryba, neni to moc hezký. ;)