Rokio

Jak se stát proslulým blogerem?

Psaním ke slávě

Nejlepší odpověď
Muffz

  • aktivita (aspon zezacatku hodiny denne)
  • reklama (sdilet vsude, pokud to myslis vazne, muzes si i reklamu zaplatit)
  • dostatek spisovatelskeho umu (nikdo nebude cist nudne clanky plne chyb)
  • originalita, musis prijit s necim novym, co nikdo jiny nedela, popr. s dokonalejsi verzi toho, co uz je (v dnesni dobe to nejtezsi)

Kdyby bylo tak lehke stat se proslulym blogerem, tak to dela kazdy. Je to tezsi, nez se zda, kazdy den vymyslet nove veci, komunikovat s ctenari, aby se citili na blogu jako doma a vraceli se.