Jak se stát politikem ?

? :)

Nejlepší odpověď
fcoop

Máte žaludek na to, stát se kolegou Paroubka nebo Topolánka? Dobrá, zde je pár nápadů, jak mezi naši politickou elitu bez obtíží proniknout – buďto se chytíte a budete v balíku jako Obama nebo zmagoříte!

  1. Dokola si přehrávejte pohádku Pyšná princezna. Až se vám zažije věta „odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil,“ vstupte bez obav do voleb.
  2. Ukazujte se co nejvíce mezi mládeží nebo důchodci. Je to hezké gesto a těch pár úsměvů vás nezabije. Až vás zvolí, koupíte si dům u moře a odpočinete si od nich.
  3. Zmlaťte na veřejnosti novináře nebo fotografa. Zájem médií o vaši osobu je tím nejméně na měsíc zajištěn.
  4. Zavrhněte svou stávající manželku nebo přítelkyni a najděte si mladší. U nás běžný způsob, jak proniknout až do nejvyšších politických pater.
  5. Slibte vyřešení romské problematiky. To vám zaručí zvolení, i kdybyste už s ničím jiným nepřišel.
  6. Udělejte bombastickou, nákladnou volební kampaň. Lobbisté či mafiáni vás budou rádi sponzorovat, když jim do budoucna slíbíte spolupráci.
  7. Veřejně se distancujte od jakékoli reformy jakéhokoli ministra zdravotnictví. Tím v Česku bezpečně získáte politické body.
  8. Přestěhujte se do Prahy. Dokud to neuděláte, nemáte v politice šanci.
  9. Poperte se s politickým oponentem, nejlépe v záběru kamer. A pokud dokonce vyhrajete, budou to jen další plusové body pro vás.
  10. Nehlasujte podle svého rozumu, ale jen tak, jak si vaše strana žádá. Udržíte si pohodlné živobytí a o to především jde.

-------------------------(Net)

Další odpovědi
Hykam

Slušný člověk se jím nikdy nestane 🙂

dědapetr

Nic neumět a naučit se lhát a podvádět,krást a tvářit se že máte pochopení a děláte vše pro občany.Vystudovat školu v Plzni.Ztratit pá­teř.