Ondrisek

Jak se stát nebojácným?

Nevíte jak se stát nebojácným, když nemáte moc síly a s psychikou jste na dně? Děkuji předem za odpovědi---Napište nějaké rady,ale ať nemusím nikam chodit :)

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se uzavřeš do sebe a nebudeš nikam chodit, tak se nebojácným určitě nestaneš. Chce to právě chodit mezi lidi, sám sebe odnaučovat bát se. Co třeba nějaký sport, třeba nějaké méněnásilné bojové umění a podobně. Musíš zkrátka posílit své sebevědomí.