denininy

Jak se stát módní návrhářkou?

Chtěla bych být módní návrhářkou, ale známou a při tom dělat i modelku a mít vlastní značku a krásně zařízený salónek a pořádat módní přehlídky třeba v Milánu, Paříži atd., ale ne jen v Česku.

Nejlepší odpověď
quentos

V prvé řadě to chce zapracovat na znalosti cizích jazyků, což znamená ale taky nejdřív umět dobře svůj rodný.
Ješte včera jsi chtěla být herečka.

Další odpovědi
Drap

Nic ti v tom nebrání. Začni navrhovat, nauč se šít, nebo si najmi někoho kdo šít umí a začni pořádat přehlídky. Pokud jsi dobrá, nebude Paříž ani Miláno dlouho čekat a budeš vystavovat i tam. Tím se staneš známá po celém světě.