Phetrick

Jak se stát mladým závodníkem?

Rád sleduji F1, bude mi 15 a chtěl bych taky takhle různě závodit alespoň v nějakých motokárách a na malých drahách.Nevíte o ničem takovém, kde a jak bych mohl začít se závoděním? Budu rád za každou odpověď.
Doplňuji:
Zase ale nemyslim to hned se stat profi jezdcem F1 a investovat do toho nekolik tisic korun.Jenom nejake zavody s vypujcenou motokarou a tak..

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

http://www.e-auto.cz/okruhy/jak-se-stat-automobilovym-zavodnikem-kdy-a-jak-zacit.htm
Doplňuji:
A ty si myslíš že to půjde jen tak bez investování ? Motorsport je finančně náročný.

Další odpovědi
anonym

Aha…
Tak to si zajdi do nějaké půjčovny (např. – http://motoka­rypraha1-px.rtrk.cz/ceny projednoho.php ) a na motokáře se svez…
Jinak totiž zapomeň na investici „několika tisíc“, ale začni uvažovat v desítkách tisíc za techniku (´stovka´ žádná míra) a dalších desítkách tisíc ročně za treningy (trati jsou v Žebráku, Vysokém Mýtě a Sosnové – na silnici s tím nesmíš!!).
😉

panxnotdead

  1. být hodně bohatý, není to levná záležitost
  2. rodiče, kteří tě budou vozit
  3. Jsi už poměrně starý, ostatní začínali od malička, takže ten rozdíl bude znát