peterd108

jak se stat milionarem?

Nejlepší odpověď
led

Toto veľmi jasne povedal Alexander Rezeš:
Na jeseň 2000 priznal Alexander Rezeš v relácii TV Markíza Na telo, že sa majetok rodiny Rezešovcov odhaduje na štvrť miliardy korún. Mal dva domy v Košiciach, Bratislave, Banskej Štiavnici, vilu v Španielsku za 100 miliónov korún, niekoľko luxusných limuzín, množstvo nehnuteľností, ktoré cez rodinné firmy (sám figuroval v šiestich) využíval na podnikanie. Keď sa ho novinári v čase jeho najväčšej slávy pýtali, ako sa mu podarilo nazhromaždiť toľký majetok, odpovedal známou vetou: „Vďaka dlhoročnej, húževnatej a poctivej práci.“
http://hnonli­ne.sk/c4-10042830-21932555-k00000_d
Zopakujem jeho sväté slová:
„Vďaka dlhoročnej, húževnatej a poctivej práci.“

Takže, máte možnosť… (možno)

Americkí stará generácia miliardárov začali ináč: čistili boty, roznášali noviny… Na tento začiatok veľmi radi spomínajú, ale o jeho ďalšom pokračovaní, kým získali „prvý milión“ radšej mlčia…podľa ních táto časť ich života bola najťažšia.

Podľa týchto informácií treba:
Vydržať dlhoročnú, húževnatú a poctivú prácu…, čistenie topánok a roznášanie novín a hlavne…
mať šťastie na peniaze.

Další odpovědi
huxa

okradeš nějakého poslance

ReHu

Je potřeba se od milionářů učit. Ne od těch, kteří kradou, ale od takových, kteří je umí vydělat.
Číst jejich knížky, poslouchat jejich nahrávky, pokuid žijí a je taková možnost, chodit na jejich přednášky. je potřeba pochytit jejich způsob myšlení.
Je také potřeba na sobě pracovat, pravidelně se vzdělávat. Navíc, mimo školní vzdělání.

bolak

Vydělej miliardu a hodně utrácej.

anonym

Nejlepší je narodit se do milionářské rodiny. Všechny ostatní způsoby jsou už riskantnější a nemusejí se vyplatit.

charliesheep

Vzít si milionáře (milionářku)…

Fyzik

Češi prý na první pohled nemají příliš čím světu pomoci, protože nemáme ani mnoho surovin, ani levnou pracovní sílu, ale co opravdu máme, jsou nápady.

Ta cesta vede tudy. Ale huxa má taky pravdu.
Doplňuji:
>ReHu: ohledně toho vzdělávání, slyšel jsem jeden dobrý názor, že školství se úporně snaží vzdělat studenty, aby mohli co nejvíc vydělávat, ale kdo chce opravdu zbohatnout, musí se ty nejdůležitější věci naučit mimo školu.

Nykki

Nauč se poker a potom jezdi jako super hráč a vyhrávej :D…

ReHu

Fyzik – z toho důvodu také píšu navíc, mimo školní vzdělání. To je totiž potřeba, ale pouhé samotné školní vzdělání, ani VŠ, nikomu moc peněz ještě nepřineslo.