Jak se stát majitelem restaurace

Jak se stát uspěšným majitelem restaurace nebo hospody .Jakou struktúru by měl tvořit personal resturace nebo hospody.

Odpovědi
kenyrts

Asi takto,úspěšným majitelem restaurace má největší předpoklady se stát člověk,který v takové "brandži"už něco zažil,to znamená,že byl šéfkuchařem,nebo provozním někde v nějaké slušné restauraci,pokud to tak není,nebo nebylo,tak by se měl alespoň dvěma takovými lidmi obklopit.Potom je velký předpoklad,že se s pomocí těchto zkušeností nebo v druhém případě těchto lidí stane úspěšným majitelem restaurace.Sa­mozřejmně,že zaprvé musí mít dost slušný vstupní kapitál.
Tak,zlomte vaz!!!!