Dawesimonik

Jak se stát lepším fotbalistou než sem a dostat se do známeho klubu?

Jak zlepšit své fotbalové výkony i přes to, že trénuji se staršími, doma cvičím, relaxuji po každém zápasu a dřu na sobe.Co mám udělat pro to aby si mne někdo všiml a vzal mě do lepšího týmu i když už teď na hřišti vynikám.(říkají mi to spoluhráči já si to nemyslím ) prosím o radu díky :)

Odpovědi
ven.cik

Pokračuj v tom co děláš ted, zkus to ale důkladněji, jestli máš až takovou motivaci, tím líp pro tebe…A asi bys měl jít do klubu, kterej má dobrý Acko, kolik ti je ? Za koho hraješ ?