jak se stát hrobnikem

jak se stát vesnickým hrobnikem

Odpovědi
Lencis

Aby se člověk mohl stát hrobníkem, nemusí splňovat příliš podmínek. Musí být fyzicky zdatný, aby například zvládl vykopat hrob, a musí být plnoletý. Povinností jsou také některá očkování. Žádné speciální vzdělání se nevyžaduje.

Za titul kvalifikovaný hrobník musí zájemce zaplatit 2 000 korun. Zkouška trvá zhruba pět hodin. Kvalifikace se nemusí obnovovat. Hrobník musí chodit na školení, certifikát mu ale platí po celý život. Udělit ho může buď David Stejskal z Říčan, nebo předseda Sdružení přátel žehu Jan Hrdlička z Brna. Autorizaci pro ověřování této kvalifikace jim udělilo ministerstvo pro místní rozvoj.

Více na odkaze:

Zdroj: http://209.85­.135.132/sear­ch?q=cache:T__E­Iex-JusJ:mmr2.sprin­x.cz/CMSPages/Get­File.aspx%3Fgu­id%3D5a170570-d0a5-41da-8b78-713742c777e2+­jak+se+st%C3%A1t+hrob­nikem&cd=7&hl=­cs&ct=clnk&gl=cz&lr=lan­g_cs

satan

Nejdrive si sehnat mrtvolu, aby bylo co zakopavat.