zvonisek

Jak se stát herečkou?

Když neumím zpívat a tancovat.
Skvěle se učím texty, umím se vžít do role. Skládám básně, pohádky, příběhy, velmi ráda bavím lidi.kreslim.

Nejlepší odpověď
marci1

No, nejspíš to nebude tak lehké. 🙂
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20se%20st%C3%A1­t%20here%C4%8Dkou­%3F

Další odpovědi
led

Hercom je vlastne každý človek, každý sa niekedy dostane do situácie, kedy je lepšie zahrať, než prehrať.
Sú aj veľkí herci, ktorí vedia fantasticky hrať, ale hudobne sú drevá.
Čo človek musí urobiť aby sa dokázal postaviť na dosky, čo znamenajú svet. Musí sa vedieť učiť texty, dokonca si ich aj pamätať (mnohí herci si pamätajú aj starobe na niektoré texty postáv, ktoré hrali v mladosti) dokázať sa vžiť do predlohy, postavy, dať jej dušu, ľudský rozmer, dokázať pracovať hlasom a hlavne, nesmie sa báť verejného prejavu.
Potom už len treba hrať a hrať, hoci len v rodinnom kruhu, v škole, na verejných akciách a zúčastňovať sa konkurzov a nevzdávať sa pri prvej prekážke. Kto chce, ten dokáže. Videla som talenty, ktoré rýchlo zanikli a neschopné drevá, z ktorých sa stali hviezdy.
V Pardubiciach bol kedysi učiteľ, ktorý hovoril „Žák je jako diamant nebroušený. Teprve po dlouhém broušení, až Slunce mnohokrát spatří svou tvář v září jeho stěn, tehdy ze žáka stane se Člověkem – klenotem.“
Preto počítajte s tým, že cesta herca nie je ľahká, ak človek chce sa stať naozajstným Hercom.

yuko

Muzete zacit s komparzem a pokud budete dobra, on si Vas nekdo vsimne 🙂

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/Cas­tingyKomparzy­Pruzkumy

anonym

dát režisérovi