Mistr-Soda

Jak se stát dobrým Lets Playerem?

Ahoj založil jsem si kanál a nahrál jsem video,ale asi bych potřeboval radu chci se jenom zeptat do budoucnosti.Co mám udělat aby si mě lidé všimli???
můj kanál – www.youtube.com/MrQwer­tyCZ

Nejlepší odpověď
Bedy

Doplním odpověď Meriho – můžu doporučit službu http://www.web­surf.cz/?ref=627­45 – po zaregistrování můžete svůj kanál dát do Paysurfování nebo manualsurfování a tím se zvětší pravděpodobnost, že si Vás někdo všimne. Určitě doporučím i službu Videosurfování – tam vložíte video a tím se ještě zvětší pravděpodobnost, že si Vás někdo všimne.

Chce to hodně síly a píle…

Další odpovědi
Meri

nahrávej co nejvíc videí, někdo si tě pak všimne a řekne to ostatním atd. :D