holcickaS

Jak se stát detektivem??

Nejlepší odpověď
roxy52

Nebo taky můžeš jít dělat pod agenturu konkrétně-Togan Group.Začnou ti říkat-detektiv a budeš chodit po Kauflandu a odhalovat zloději.Koho odhalíš,tak ten ti v tom lepším případě ještě rozbije hubu a jmenovaná firma ti na konec ani nedá výplatu.Banda podvodníků celej Togan.

Další odpovědi
ReHu

Asi bych začala u policie a později si zařídila detekt.agenturu.
Nebo se optat v některé agentuře, jaké mají požadavky, jestli by někoho přijali.

nabubindes

co se stalo? přečetla jsi knihu o Sherloku Holmesovi, pes basketbalistický? musíš chtít… zkus začít na akademii?

gilbraltar

nejsem sice detektiv, ale detektivem jsou bývalý policajti,m kteří v 50 odejdou bezpečnostních orgánem, ti vyšetřují vše, životpisy atd.
Navíc podle mě musíš mít policejní školu
zkus asi bezpečnostní agenturu nějakou a asi se budeš muset vypracovat…
rozhodně nebudeš hned sledovat lidi za prachy, dělazt odposlouchávání poletech praxe nejspíš můžeš skončit u jakýchkoliv státních orgánech, určitě ne hned…
bez kvalifikace a odborných znalostech…