sandy45

Jak se stát členem dozorčí rady?

Jaká jsou kritéria a kdo ji volí

Nejlepší odpověď
tom004

Dozorčí rady nejsou pro volené,ale pro vyvolené.A těch máme 200.Musíš se nejdříve dostat mezi ně. 🙂

Další odpovědi
Drap

Pokud se chceš dostat do nějaké dozorčí rady, musíš splnit jedinou podmínku. Nemusíš mít vzdělání, ani být z oboru, ani zkušenosti nejsou potřeba, dokonce ani nemusíš umět číst a psát. Jediná podmínka je, že musíš mít ty správné kamarády.