Fox13

Jak se stát budhistkou..... prosím moc mi na tom záleží :(

Prosím prostudovala jsem všechno ale nikde se nepíše jestli budhisté smí jíst maso nebo kde/jak/kdy/ se mají modlit a mnoho dalších. Každá rada dobrá předem moc děkuji :)…

Nejlepší odpověď
Terryle

Odkud jsi? U nás jsou menší skupinky většinou mladých lidí, co se hlásí k buddhismu, znám pár lidí z Prahy a jsou hrozně fajn. Asi bych jako ideální viděla se s nima setkat, posedět u čaje, poopovídat si o životě, proč se Ti buddhismus vůbec líbí, co Tě na něm táhne, oni Ti o něm něco řeknou… a pokud se potom rozhodneš, že to je to, k čemu by ses chtěla hlásit, určitě Ti poradí co a jak.

Dost zajímavých informací je klasicky na wiki – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bud­dhismus. Jsou tam i odkazy na česká centra nebo skupiny…

Hodně štěstí v hledání své životní cesty :o)

Další odpovědi
poa.li

Dívej se do sebe. Pozoruj touhy a chtění s odstupem, pozoruj i své ego. Přijímej s pokorou, neusiluj… a uvidíš.