VeronaK13

Jak se stát budhistkou? Když budu budhistka co můžu a co nemůžu dělat?

Jak se stát budhistkou?Když budu budhistka co můžu a co nemůžu dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Milá Veronak13,A co tak Ježíš Kristus Nazaretský,který i za tebe Zemřel na Kříži aby jsi mněla život věčný a aby jsi nezahynula na věky.Nezahrávej si s budhismem,to není cesta k Pravému Bohu.

Zdroj: Víra a Písmo Svaté.

Další odpovědi
panenka

budhistku jsem vám nenašla ale našla jsem vám budhismus tak se podívejte zde v odkaze

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bud­hismus

Tombik

Budhisté se musí zřeknout svých tužeb a přání. Musí žít velmi prostý život. Jíst velmi střídmě a života si ve své podstatě nikdy neužít.

Vicki

Ještě jedna adresa.

Zdroj: www.krajane.czu­.cz/geografie-nab/doku.php?id=bud­hismus