Jajdulka13

Jak se stat anorektickou?

Ahoj, merim 176cm a vazim 70kg … je to hrozny!! Spoluzaci se mi smejou protoze vazim hodne a me to hrozne mrzi…:'(
…poradite mi??

Nejlepší odpověď
Lamalam

Proč se chceš stát anorektičkou? Víš vůbec co to znamená?
Doplňuji:
Jediné dvě rady, které ti mohu takto na dálku poskytnout, jsou:
a. – ignoruj poznámky spolužáků
b. – nezkoušej amatérské diety z internetu

Další odpovědi
marci1

Tvá otázka měla znít správně : „Jak se nestát anorektičkou ?“. Jez zdravě, vynechej sladkosti a více se hýbej. A ten, kdo se druhému směje, je hloupý. 🙂

teufl

Nedělej si starosti s tim, kolik vážíš, spíš jak vypadáš. Myslím, že když měříš 175cm a máš 70 kilo, tak nemůžeš být tlustá.
Ale co ti spíš poradim, je, že pokud se sebou doopravdy chceš něco dělat, spíš než nějaký laciný diety, cvič. Jez klaasicky pětkrát denně. K snídani si dej nějakej rohí, či chleba, svačina nějaký ovoce a zeleninu …

anonym

Váhu máš akorát,tak nejanči.Myslím si,že si tu z náš děláš trošku srandu.

Nevíteto?

Jsi naprosto v normě http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=176&BMI_V­aha=70&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML 🙂
Tvý spolužáci jdou nějaký divný… ☹, pošli je někam 🙂
Doplňuji:
oprava: jsou

HZK

70 kilo je na vou výšku zdravé. Pokud se ti smějí, jsou to blbý.
Pokud nejsi spokojena sama se sebou tak cvič, sportuj a nestravuj se v mekáči.
Já mám při 182 cm 68 kg a řeším přesný opak.

zjentek

je to zase jinej styl ..jde o to zvracet, zvracet hodně a často ..bude tě to bavit?

nighe

Je to blbost nejíst…Dělala sem to asi rok a půl podobně a k ničemu to nevedlo a věř mi, že ted bych to nejradši vrátila zpátky.Tím, že nic nebudeš jíst se ti jen spomalí metabolismus a když se pak jednou najíš normálně, hned přibereš.
Hlavně nedej na žádné blbé drastické diety, které zapůsobí podobně a jen ti rozhodí metabolismus.
Nejsi na tom blbě.70 kg na 176cm je podle mě uplně normalni vaha, ale jestli chceš zhubnout měla bys to udělat zdravě a správně-pak jedině to bude trvalé.A jedinou správnou cestou je:Zdravě jíst vynechat špatné tuky a cukry, méně pečiva více ovoce a zeleniny a začít se nějak hýbat (doporučuju najít sport, který tě bude bavit a u kterého vydržíš-nutit se nemá smysl, budeš z toho jen otrávená).

Zjentek – zvracet a zvracet je opravdu trochu jiný styl ale to spíš u bulimie ne u anorexie- tam se nejí vůbec

Agneta

Mírně si pleteš pojmy. Anorektička je nemocná.
70kg je fakt hodně, to ti věřím – trochu ubrat bys měla a tak ti sdělím moje „zkušenosti“. Teď jsem musela mít týden dietu kvůli břichu – něco jsem snědla a po každém jídle bolelo. A teď už je zase všechno super. Jedla jsem ráno ovesnou kašičku (dvě plné lžíce vařit s vodou) a k tomu fenyklový čaj, k obědu asi 6 sucharů, namáčených do toho čaje, mezi obědem a večeří pak jeden pomeranč(n. jablko, rajče), a k večeři zase tu kašičku. Takže nic sladkého, a ani mi to nechybělo. Čaj můžeš jakýkoliv(čaj já stejně nikdy nesladím). Klidně si dopřej větší množství, než jsem měla já, ale nic jiného (jako mléčné produkty atd).
A uvidíš, jak ubereš, ale pak … !…moc a moc pomalu s jídlem, jinak nezhubneš.

PetrXY

Nechápu tvůj dotaz. Víš, že se na anorexii často i umírá? Tvá otázka zní stejně, jako kdyby se někdo ptal „jak dostat rakovinu“. Jestli máš pocit, že máš nadváhu, tak změň životosprávu (ale PŘIMĚŘENĚ ke tvému věku). A že se ti někdo směje, z toho si absolutně nic nedělej. A ještě poznámka – já jsem vysoký 170 cm a když mi bylo asi 22 let, měl jsem vážné problémy se žaludkem a tehdy jsem vážil 73 kg a musel jsem přibrat. Sice nevím jak vypadáš, ale ty údaje, co uvádíš, na nějakou obezitu vůbec nevypadají.

Baromut

Umřít se dá mnohem jednodušejc 😉 Radši skoč z mostu a nepřidělávej rodičům zbytečný starosti. A pokud chceš jen zhubnout,tak zajdi zs výživovým poradcem ať ti udělá jídelníček a začni se hejbat. Přes ppp cesta nevede a věř, že o tom něco vím :)