Damiana

Jak se staráte o svého dnešního oslavence?

http://www.hla­sovecentrum.cz/cs/hla­sove-centrum-praha/svetovy-den-hlasu/

Nejlepší odpověď
Illines

Abych pravdu rekla,uz to neni co byvalo. Hlas mi zhrubnul a priznam se bez muceni-priklanim to ke koureni.

Další odpovědi
anonym

Damiano, další hezký dotaz.
O svoje zdraví se snažím starat průběžně. Někdy je to lepší, jindy se daří hůř. No a hlas, ten k tomu zdraví samozřejmě patří. Stěžovat si většinou nemohu, ale momentálně ještě doznívají následky letos již třetí chřipky. Ach,jo. Úděl babiček hlídajících nemocná vnoučata je občas skutečně krušný. Trochu chraptím, ale lepší se to.

Drap

Na rozdíl od jiných věcí, mám hlas pořád ještě dobrý. žádnou zvláštní péči nevyžaduje, a tak ji ani nedávám.

hanulka11

Mám hlas v pořádku- slouží dobře …ale je fakt ,že ho nijak extrémě nanamáhám

anonym

Já např.tím,že nekouřím.Zpívám minimálně a to potichu,šetřím sluch ostatním v tom jsem teda i ohleduplná k ostatním.Jako prevence zázvorový čaj,tomu jsem přišla na chuť a cpu ho každému kdo přijde.Ne vždy to vyjde,ale snaha byla a je.

quentos

Starám se o něj denně a svědomitě, na hlas je totiž nejlepší pivo. Takže minimálně jednou denně se mu tím postarám o pěknou kúru, není proto divu, že ho (hlas) prý mám jak zvon ;{)>
Doplňuji:
jsem rovněž nekuřák – to je samozřejmost, v životě jsem se toho svinstva ani nedotk. To má rovněž svůj díl zásluhy.