Avatar uživatele
Damiana

Jak se staráte o svého dnešního oslavence?

http://www.hla­sovecentrum.cz/cs/hla­sove-centrum-praha/svetovy-den-hlasu/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, hanulka11, Drap, Illines, anonym před 4386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

Abych pravdu rekla,uz to neni co byvalo. Hlas mi zhrubnul a priznam se bez muceni-priklanim to ke koureni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Damiano, další hezký dotaz.
O svoje zdraví se snažím starat průběžně. Někdy je to lepší, jindy se daří hůř. No a hlas, ten k tomu zdraví samozřejmě patří. Stěžovat si většinou nemohu, ale momentálně ještě doznívají následky letos již třetí chřipky. Ach,jo. Úděl babiček hlídajících nemocná vnoučata je občas skutečně krušný. Trochu chraptím, ale lepší se to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Na rozdíl od jiných věcí, mám hlas pořád ještě dobrý. žádnou zvláštní péči nevyžaduje, a tak ji ani nedávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Mám hlas v pořádku- slouží dobře …ale je fakt ,že ho nijak extrémě nanamáhám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já např.tím,že nekouřím.Zpívám minimálně a to potichu,šetřím sluch ostatním v tom jsem teda i ohleduplná k ostatním.Jako prevence zázvorový čaj,tomu jsem přišla na chuť a cpu ho každému kdo přijde.Ne vždy to vyjde,ale snaha byla a je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Starám se o něj denně a svědomitě, na hlas je totiž nejlepší pivo. Takže minimálně jednou denně se mu tím postarám o pěknou kúru, není proto divu, že ho (hlas) prý mám jak zvon ;{)>
Doplňuji:
jsem rovněž nekuřák – to je samozřejmost, v životě jsem se toho svinstva ani nedotk. To má rovněž svůj díl zásluhy.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek