jiri2105

Jak se starat o pohovku z EKO kůže???

jak pečovat o sedačku z tohoto materiálu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Úplně jednoduše,je téměř bezúdržbová. Já ji tak jednou za týden otřu hadříkem namočeným ve vlažné vodě,kam přidám trochu saponátu. Samozřejmě při zašpinění si počínám stejně. Ale ona se moc nešpiní,jedině,když jí dcera opatlá..

Další odpovědi
panenka

Zde v odkaze jsem vám našla,že sedačku EKO KŮŽE máte čistit pouze vodou s trochou jaru a že bude vypadat pořád jako nová.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=P%C3%­89%C4%8CE%20O%20SE­DA%C4%8CKU%20E­KO%20K%C5%AE%C5%BDE&sou­rce=spell&sId=5ddaP­zWICOuHPLnBS2ml