Avatar uživatele
anonym

Jak se stanu absolutním pedantem na vlastní pořádek a úklid, když ve mně parazituje naprosto nepřirozený odpor k tomu?

Budu rád za jakkékoliv rady, tipy, zkušenosti.

Jsem klasický bordelář v extrémním provedení, takže je na čase se tomu postavil jako chlap jinak na to brzo doplatím!
:)

Jo a něco dodám

  • Na vojně jsem nebyl a vím, že mě to hodně chybí. Dobrovolně tam však už nejdu, protože na to nemám zdravotně.
  • Poklidím celý pokoj, ale vydrží to 2–3 dny a pak je opět Bordelland.
  • Mám určitý systém na ukládání věcí, ale často to selže a dávám tak pak z lenosti věci jiné a pak vzniká chaos, který vyvolá bordeliózu.
  • Nemám manželku, která by na mě mohla řvát ať si uklidím. To dělají akorát občas rodiče a to mě donutí dočasně uklízet.
  • Naučil jsem se dělat menší bordel na PC tím, že jsem odpojil většinu inetrních a externích disků, abych k tomu neměl prostor.
  • V pokoji mám hodně věcí, které potřebuju a některé potřebuji jen občas, ale nemám je kam jinam dát.
  • Nerad něco vyhazuji a jsem líný věci prodávat.
  • Nevadí mi špinavé nádobí na stole pokud ho tam není moc a není se kam hnout. Šílené PIG jsem co? :)

Zajímavá 0 před 2696 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Já jsem na vojně byl, jsem ženatý 30 let. Neustále slyším, že bych si měl věci ukládat atd. Doporučuji knihu Jak si udělat pořádek , Julie Morgensternová Praha 2003
ISBN 80–7246–141–9.
Tam je všechno odpovězeno a vysvětleno. Kniha stojí 179 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek