Jak se stala z ošklivého kačátka labuť?

Dřív byli téměř na úrovni žebráků.Táhli od města k městu,kde provozovali své kejkle,zpívali, tancovali,hráli – moc dobře se tedy neměli. Ale čas něco udělal s oponou a vida.
Jsou z nich idoly zástupů......nemá smysl popisovat něco tak strašidelně známého.
Jaký fenomén,fenomény způsobily tak dramatickou změnu?

Nejlepší odpověď
annas

Přišli, viděli, zvítězili. Spálili za sebou mosty, kují pikle, dokud nezazpívají labutí píseň.

Další odpovědi
Bumbes

Make Up, propagace a publicita umí divy.

ReHu

Nezávislost a svoboda?