renopp

Jak se správně servírují slané balené pochutiny v restauraci?

Slané bramborové chipsy,nebo arašídy prodávané v uzavřeném obalu se před podáváním mají otevřít a nasypat např.do košíku a pak servírovat,nebo přinést před hosta,který si je otevře sám?

Nejlepší odpověď
pimpinella

Otevřít před hostem, pokud si to přeje, stejně jako uzavřené lahve vína, piva, limonády. Plus servírovací nádoby

Další odpovědi
panenka

zatím jsem jen zažila to že jsem si objednala chipsy oni mi to přinesly zabaléné,a teprve až jsem jich poprosila tak mi k tomu přinesly i porcelánovou servirovací mísu na nasypání

Vicki

Čipsy by se měly podávat nerozbalené,ale se servírovacím talířem,na který si je nasypete.