Dzejkob

Jak se správně počítají body v Ping Pongu?

Když občas hraju s někým Ping Pong, počítám body stylem, že 5 bodů podávám já, 5 bodů podává soupeř a hrajem do jedenácti.

Někde jsem ale četl, že tohle je poměrně předpotopní způsob počítání bodů, tak by mě zajímalo, jestli někdo nezná ten oficiální. Dík!

Odpovědi
panxnotdead

Hraje se do 11 bodů a střídá se po 2 podání. Hrál jsem ho závodně ;)
Doplňuji:
A na začátku se hraje o míček tak, že spustíš míček pod stůl a dáš si ho do jedný ruky, když soupeř uhodne v jaký ruce ho máš, tak podává první.

Matthew

My vždycky hráli i o podání, takže se míček hodil rukou do stolu a kdo vyhrál, tak začal podávat. Hraje se do 11 bodů, pokud je stav 10:10 hraje se dokud jeden nevede o dva body … jinak vše ostatní najdeš zde:
http://www.ping-pong.xf.cz/pra­vidla.htm