karo-linka

Jak se správně obléci do Divadla na Vinohradech?

Vim, že je to stále opakovaná otázka, ale nevím si rady. Mohu mít ve Vinohradském divadle k pouzdrovým černým šatům stříbrné sáčko?

Nejlepší odpověď
Danina65

Do tohohle divadla jezdím, a občas valím oči, v čem se chodí do divadla.V tvé kombinaci se tam budeš cítit dobře, neboj 🙂

Další odpovědi
Drap

Ano, můžeš.

marci1

Dobrá volba. 🙂

gecco

K předešlým odpovědím jen dodám, že do VD můžeš i v riflích (slušných) a svetru (nevytahaném)…
😉
Takže se oděj i s ohledem na odění partnerovo (anebo naopak)… Měli byste ´ladit´.
😉

karo-linka

Děkuji, teď už jsem si jistější. Všude psali,že se nosí tmavé barvy popřípadě bílá. Jenže vzít si k černým šatům černé sako,to není nic moc..