Jak se správně nasazuje kondom ? Jak je zajištěno, aby nespadl a nezůstal v ženě?

Nejlepší odpověď
Drap

Podleotázky sdoudím, že bude lépe, když se ho nebudeš snažit vůbec nasazovat

Další odpovědi
Lucijej

tady je to i obrázkama:

Zdroj: www.sexus.cz/navod-k-pouziti-kondomu

ten který je

To je těžký vysvětlovat.Snad abys přivedl svou milou a někdo ze zdejších uživatelů by ti to názorně předvedl…;-)

venkovan

Pokud jsi standardně evropsky vybaven a koupíš si evropský kondom, tak až na výjimky by neměl spadnout, protože drží svojí pružnostíZkus si na prst natáhnout prst z lékařské rukavice a uvidíš jak se věci mají.
A jak se nasazuje – to se dnes učí děti ve škole, je to všude v odborně populárních knihách napsáno a když budeš jen trochu chytrý, tak jak to tu ośtatní píčí – nejdřív si to vyzkoušej v klidu.

RQLM

heh no prostě si kup krabičku kondomu a nekde vklidu a sam si vyzkousej, jak na to.
v krabicce jsou bezne tri, budes mit tri pokusy ;)

baghira

V každé krabičce je obrázkový návod, srozumitelná i negramotným. A stažení se bát nemusíš, drží dobře.

vagra

Venkovane, pokud nejde o úmysl, pak se vám podařil opravdu zajímavý překlep v poslední části odpovědi.:-))