CŁáÁárKa

Jak se správně líbat??

:**

Nejlepší odpověď
Hlada

Před dvaadvaceti lety jsme zvonili klíči za svobodu a dneska chce tolik lidí mít na všechno přesně definovaný předpis.

Další odpovědi
hanulka11

není žádné pravidlo, můžeš se líbat i nesprávně :D:D

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-spravne-libat

annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-ma-vlastne-spravne-libat

Vyzkoušet a zjistit sama. Jak je to vůbec správně…?

Hanulko, nedívala jsem se na odpovědi, hned jsem klikla na heslo Odpovědět.
Ale odkaz mám jiný, protože otázka je již vložená asi počtvrté.

terry

Ty ses už s někým seznámila?
Na líbání není návod. Neexistuje správně nebo špatně. Každý se líbe, jak se mu to líbí. Až to přijde, začne to malou pusou a pak bude i větší. Nech to ta tom klukovi. Uvidíš, jak umí líbat on a dělej to pak podobně jako on.

anonym

Klaaaaarko , ja i tyhle otazky mam rada. 🙂
Jaaaa ti tak zavidim .. ;-(
Ja ti napisu postup, jak to bylo u me behem meho zivota : Pusinka … libani … pusinka … deti… posledni pusinka… pak nic , nic , nic , a ted si posilam pusinky jen po internetu a ted to vypada , ze asi uz ani po tom internetu… ☹ -iv-

ten který je

Je to jedno jak,hlavně aby jeden z vás neměl rýmu.:-D

led

Skúste priblížiť svoje pery k jeho perám a už žiadny návod nebudete potrebovať.

baghira

Správně = často a všude :D

Michal Kole

Je to nehygienické a přenáší se tím infekce od kapénkové přes pohlavní nemoci.