Staraľová

Jak se správne lepí samolepici dlažba?

je ktomu nejaky navod …

Odpovědi
anonym

Návod k pokládce bys měla dostat vrámci koupě krytiny – tady máš ´nějaký vzorový´ – http://www.ob­chodpodlah.cz/in­shop/scripts/shop­.aspx?action=Vi­ewTemplate&Pat­h=gerflor-senso-instrukce-k-pokladce , ale – jsi si jistá, že něco takového opravdu chceš???

mosoj

Vezme se a nalepí. Protože samolepicí systém neumožňuje korekci po položení, je to velmi náročné na přesnost a důkladnost.

Ještě důkladněji musí být připraven povrch podlahy na kterou se bude lepit.
Každá nerovnost bude vidět, takže použití nivelační ( samonivelační) stěrky bude nutné.

novaky

sama