RAB

Jak se správně jmenuje fantasy-detektivka?

Jak se oficiálně jmenuje taková ta detektivka, ve které jsou neskutečné postavy nebo zbraně, jedy…?

Nejlepší odpověď
Terryle

Scifi? Nebo fantasy? (podle toho, jestli se to tváří spíš jako „skutečnost z budoucnosti“ nebo jako pohádka ve vlastním světě atd)

Žádnej jinej oficiální název mě nenapadá. I takový ty spatlaný filmy mívaj názvy jako „scifi thriller“ a podobně… takže myslím, že fantasy detektivka nebo scifi detektivka je jasný a srozumitelný.

Další odpovědi
hanulka11

Mě napadá jedině Scifi