evusa

Jak se správně holit

Jak na holení „tam dole“? Díky ;)
Doplňuji:
Nebojte, je mi 15 let. Jen se tak prám, protože mám úzký plavky a nechci, aby mi to šlo vidět ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe břitvou a dvakrát přeholit. Žádným jiným způsobem se tak hladkého oholení nedocílí.

Další odpovědi
salsa verde

já můžu za sebe doporučit veet depilační pěnový gel, skvěle rychlé, hladké, pohodlné. Pak jeden trik proti červením pupínkům-po oholení potřít tato místa antiperspirantem. M.K. holit se pod 15 je nezákonné?
Doplňuji:
Není pravda že jednorázové žiletky budou zklamáním. Není důvod. V klidu můžu doporučit. Akorát pozor při holení jakýmikoliv žiletkami se nedoporučuje táhnout břit proti směru růstu chloupku, podporuje to zarůstání chloupků.

kamila44444

Můžeš se holit i pod 15 let :) Nevím kdo tu co řeší..Já už se zkoušela holit jen po stranách žiletkou, ale pak z toho mám červený pupínky. Co s tím? Vím že se tu spíše ty ptáš na otázku, ale když jsme u toho, tak se taky zeptám :)

Michal Kole

hlavně potřít nějakou „dezinfekční“ mastí.

Hele nejsi pod zákonem, že řešíš toto ?

mosoj

Koukám, že ti poradili ti praví. Ti si to dělají 2 x týdně.

Protiva

Nejsi náhodou dubnová čtrnáctka?
Poslal bych tě na správné místo, ale mladá prodavačka v drogerii by ti mohla také poradit a přímo nabídnout různé přípravky.

Pozor na levné jednorázové holící strojky. Dost by tě zklamaly.