jarzal

Jak se může muž v téměř důchodovém věku sportovně volnočasově funkčně obléknout, aby oblečení k sobě ladilo?

jsem muž, 63 let a chci se sportovně funkčně kompletně obléknout k procházkám na hory (Alpy), abych nebyl za debila. Poraďte kde se dá sladěný outfit koupit komplet?

Nejlepší odpověď
led

Čokoľvek, v čom sa budete cítiť dobre a pohodlne, mladý muž. Len sa nevyberte na túru vo fraku a poltopánkach.
Dôležité je v horách počítať so zmenou počasia, a silným vetrom, mať pevnú obuv najlepšie s wibramovou podrážkou, dobrú vetrovku s kapucou a pokrývku hlavy, sveter (môže byť zložený v batohu). Výrazná farba oblečenia poteší záchranárov, keď vás budú hľadať.

Další odpovědi
zjentek

Souhlas s led, mladý muži. Pokud je venku hezky, tak normalně trenyrky a tilko!
A pořádnou obuv, buzolu a vhod přijde i hůlka.

https://www.go­ogle.cz/search?q=h%C5%A­Flka+abz&rls=com­.microsoft:cs:IE-Address&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwi734uzxZ_SA­hUrEJoKHVWkBuk­QsAQILg&biw=1280&b­ih=878#tbm=is­ch&q=h%C5%AFlka%2C+bu­zola%2C+kompas%2C+h%C5%­AFlka

Drap

Možností je spousta. Třeba zde:
https://www.pra­covni-pomucky.info/odevy-pro-volny-cas-sport-turistiku

gecco

Kolik máš peněz???
Zkus Husky nebo Kilpi… A na vrch AlpiSport…
😉
A nech si v prodejně (tyhle věci neprodávaj blbci) poradit, co do jakého podnebí a počasí. A jak to vrstvit…
Jediné, co ti poradím konkrétně – spodní prádlo si kup z merina (a ne IceBreaker, osobně používám Kathmandu – ale to asi neseženeš, mám to ze Zelandu).
😉

nyjono

Mám dobré reference na Hudy sport. Ale nevím, ve kterém městě plánuješ nakupovat.

https://www.hudy.cz