Peony

Jak se spolehlivě, rychle, a bezpečně zbavit lidského těla?

SPĚCHÁ TO! Nenapadá Vás něco?

Nejlepší odpověď
Lencis

Dokonči teorii relativity, sestroj fungující teleport a tělo teleportuj do jiné dimenze. Po té znič všechny důkazy o existenci teleportu a do konce života se vydávej za blázna, který bude tvrdit, že někoho zabil a tělo teleportoval…

Další odpovědi
radulin01

Seš zlobivej kluk.Jen počkej až přijde taťka z práce!!!

Nuk nuk

Pokud nejsi vrah, který k tomu lidskému tělu přišel valstním přičiněním, pak nejbezpečnější bude zavolat policii.

Silvushka2

Spalit ho! xD hahahaha nekde v lese v noci! xD co jses to za blazna? Koho si zase zabil???? xD Mas docela blbou otazku aspon jsem se hezky zasmala…

satan

Rozpustit v kyselině. Tuto metodu používá i mafie, tělo se nikdy nenajde tudiž nikdo nemůže zjistit že byl dotyčný zavražděn.