Petr K.

Jak se spárují betonové panely zvenku?

Odpovědi
anonym

Kdyby tak bylo jasné, jestli se opravdu ptáš na to, jak vtlačit tmel do spáry a uhladit jej špachtlí…
Nebo na to, jak použít plošinu či postavit lešení pro práci ve výšce, kam nedosáhneš…
;-D
A nebo na používané materiály? – upřesní i typ a velikost spáry a případně další povrchovou úpravu spáry či celé fasády.

honza19hk

není panel jako panel,takže na čem,jaký panely,jakou izolaci (tepelnou,zvukovou) atd..
Trochu tu strohou otázku rozveď.

mosoj

Něco podobného , pružného, odolného UV záření a přetíratelného.

http://www.sou­dal.cz/produk­t/stavbarsky-tmel

klob1

Oslí nebo medvědí ho v no. Se tomu říká, je to takový tmel