Weroniq

jak se snažit zachovat si červeně obarvené vlasy?

vím, červený pigment není přírodní pro lidské vlasy, takže hůř drží, ale přece jen, když už jsem obarvená načerveno a nechci, aby se to rychle vymylo, co mám dělat? je lepší mýt v teplé vodě, vlažné vodě nebo studené vodě? a pomůžou přípravky pro zachování obarvených vlasů?

Nejlepší odpověď
AnnMary

Mě zas zabírají kondicionéry pro barvené vlasy…jsou sice dražší, ale jsou účinné:) vlasy si myj teplou vodou, studenou vodou z nich nesmyješ mastnotu…
Obarvení se stejně nevyhneš, kvůli odrůstajícím konečkům…

Další odpovědi
iwrana

Čím víc teplá voda,tím víc se barva vymývá.Přípravky na zachování obarvených vlasů,nic moc.Po umytí je dobré použít trochu červeného tužidla na vlasy.

VIVH

Červená?..Tak to jsi můj člověk! :D..Už dlouhou dobu si barvím vlasy na červeno a pro udržení barvy mi pomáhá tohle:Studená voda,brutálně a hlavně rychle umýt a následně opláchnout hlavu..a také pomáhájí různé bylinkové šampony..ty seženeš jak v lékárnách tak i v bio obchodech..