BarunQa

Jak se smysluplně zabavit, aby nezbyl čas na přemýšlení? Popřípadě jak si správně sestavit týdenní plán aktivit?

Ahoj, potřebovala bych poradit, jak se smysluplně zabavit, aby nezbyl čas na přemýšlení. Nebo nějaké stránky, kde se dozvím jal si správně rozvrhnout týdenní rozvrh aktivit. Nebo například webové stránky, kde bych našla rozsáhlý seznam koníčků, kterými bych se mohla zabavit.
Předem děkuji za odpovědi…

Odpovědi
ivzez

BarunQo, nerozumím dotazu:
Že bys nevěděla, co tě zajímá/baví?
To snad ne!

A co máš proti přemýšlení?
Netušíš, že jen díky němu je lidstvo dnes tam, kde je?

mosoj

Stát se robotem.

quentos

pokud už Vám bylo patnáct let, pak je odpověď nasnadě – najít si dlouhodobou brigádu. Při práci ani po ní rozhodně čas ani chuť na přemýšlení mít nebudete :{D>

Kelt

To se lehce řekne, ale horší udělá. Nejprve je třeba si udělat plán, co bys chtěla udělat. Zajít do obchodu, ke kámošce, učení atd, podle aktivit a vymezit si na to určitou dobu. Pak si to všechno zapisuj, jak dlouho ti to trvalo ve skutečnosti. Můžeš si rozdělit papír na několik sloupců, v tomto případě na 4 a zapiš si v záhlaví činnost, plánovaný čas, skutečný čas – zdůvodnění, proč se liší od plánu. A klidně tam můžeš mít i odpočinek, i to je činnost. Je lepší dělat 10 věcí na 100 %, než 100 věcí na 10 %. Nezáleží, kolik toho uděláš, ale abys měla pocit, že jsi to udělala dobře. A žádný konkrétní plán asi nikde nenajdeš, budeš si ho muset sama udělat podle sebe.
Doplňuji:
A pokud se Ti například nechce cvičit, nebo učit se, je se třeba motivovat. Před každou věcí, kterou musíš udělat, se nějak potěš, poslechni si píseň, atd. Je blbost dělat věci, které nenávidíš, abys měla špatné myšlenky.