Avatar uživatele
bolak

Jak se složit po internetu?

Potřebuju pomoct s následujícím praktickým problémem. Dejme tomu že si chci založit konto na nějaké placené stránce, třeba na detailní předpověď počasí, nebo na nějakém download serveru atp. , prostě složit se na nějaký účet s několika lidma zároveň, abychom měli přístup všichni a za minimální možnou cenu. Problém je ale v tom, že s těmito lidmi se navzájem neznáme a platit musí vždycky jen jedna osoba. Jakým způsobem se mohou všichni složit na takovou věc, dejme tomu každý desetikorunou, aby jsme nemuseli platit šílené poplatky při převodu skrz banku (jestli by to vůbec šlo, posílat tak malou částku) a aby zároveň zůstala zachována i naše anonymita?

Mě napadla akorát internetová peněženka, kterou by si každý uživatel založil, ale i tam musíte z bankovního účtu poslat větší částku…

Nebo napadá někoho jinej způsob, jak to provést?
Doplňuji:
Jo, a další věc je, zakoupení placenýho softwaru. Třeba $100 za program je škoda utrácet, ale pokud bych napsal někde na internetu, jestli by se se mnou někdo nesložil, a našlo se třeba 100 lidí, tak každej dáme dvacku a máme všichni funkční software, problém je v tom jak to provést s tím placením…

Třeba ty placené SMS, jak se posílají do různých soutěží na číslo 90632 a tak podobně, tak že bych si takové číslo pořídil a ti lidé by mi poslali SMSkou tu požadovanou částku, načež by jim obratem došel serial-key, to by nějak šlo zařídit? Dá se ta služba placení skrz SMS využít i na tohle?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, gagaga před 3879 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mapel

Bolak nesnese kritiku a tak raději maže.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mapel, to si teda ulít, bolák je velmi tolerantní člověk.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mapel

Odpověděl jsem a odpověď smazána.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jakou kritiku? Tohle je otázka jestli sis nevšiml, kritizovat si choď do diskuzí na novinkách, a né do odpovědí, tím nikomu nepomůžeš.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jinak krom nadávek na konto Kolesy, tohle byla první věc za posledních několik měsíců, kterou jsem smazal, a to proto že za prvý nikomu nepomohla, za druhý to nebyla odpověď a za třetí obsahovala urážku, takže příště možná lepší zamyslet se nad sebou a svoje problémy si řešit soukromě, a né anonymním urážením lidí na internetu.

Kopie smazaného příspěvku ti přijde poštou, takže ji pak můžeš klidně vložit do diskuze, jestli pořád budeš mít tu potřebu..

Díky za pochopení.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mapel

Ano měla přijít, ale nepřišla. Je to asi další nedokonalost systému.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek