mandiice

Jak se seznamit s novymi lidmi (jak s nimi zacit komunikovat)?

Nejlepší odpověď
marci1

Normálně. S tím nemám problém. Řekni třeba něco o počasí, na zastávce něco o tramvaji nebo autobuse, v obchodě něco o tom, že tam mají něco fakt super, v divadle a kině něco o programu ap.Hlavně se lidí neboj. I když je pravda,že na některé lidi se člověk bojí promluvit, protože se tváří jak kakabus ( i když řada z nich se potom i usměje ). 🙂

Další odpovědi
Kelt

Nejlepší je to na místě, kde jsou lidé se stejným zájmem. Koncert, přednáška a pod. Někdy i dopravní prostředek, ale ne vždy. Usmát se oslovit něco ve smyslu. Promiňte, nejsem zdejší, jak bych se dostal tam a tam. Na koncertě – jak se vám to líbí, máte nějaké nahrávky (asi blbé, protože každý si může stáhnout hudbu z internetu).
Neexistuje žádný vzorec, protože ty jsi jedinečný/á Záleží na sympatii. Chce to zkoušet. Chodit mezi lidi. A nemusíš být ten ta, kdo začíná.

dědapetr

Hlavně pozdravit a pak slušně.