daemos

Jak se seznámit s lidmi na výšce?

Jsem na výšce skoro půl roku a bohužel jsem na ní nastoupil sám (spolužáci ze střední šli všichni do práce nebo jinam), takže tu skoro nikoho neznám.. Na cvičeních to probíhá tak, že mám každé cviko s úplně jinými lidmi, takže je pro mě velký problém se seznámit. Za celý semestr jsem se seznámil se 3 lidmi, jenže se s nimi vždycky bavím jen ohledně školy… Fakt nevím, co s tím. Asi jsem divný a nedá se se mnou asi o ničem bavit :/

Nejlepší odpověď
arygnoc

divné, fakt divné …

skús sa nesústrediť vyložene iba na učivo, prednášky, cvika, (i keď to je hlavným poslaním štúdia) ale si všímaj i ľudí.
nebuď morous, usmievaj sa.
choď s tými pár známymi na pivo, fotbal, metro, … proste mimo školu.

a neboj sa neznámym povedať Ahoj. však on niekto odpovie. a úsmev tomu iba pomôže.

Další odpovědi
Awe

Jsi na vysoké a nevíš jak se seznámit?Tenhle dotaz bych bral u děcek na základní škole,ale u starého cypa tomu nerozumím

briketka10

mě baví tancovat, když nebylo
s kým dala jsem na net inzerát,
že hledám kamarádku na tanec
a mám ji..už 9let se kamarádíme
máme společné zájmy, zajdeme
na vínko, pivko, nákupy apod. 😁

zkus dát na nástěnku inzerát s tím
co Tě baví a uvidíš někdo se chytne
třeba i nějaká hezká slečna..