MonkeyKing

Jak se seznámit s lidma z Anglie?

Chtěl bych si zlepšit a procvičit angličtinu, takže hledám nějakého rodilího mluvčího (nejlépe z Anglie), který by přes Facebook nebo jinačí stránku chatoval se mnou
Neznáte někoho?

Odpovědi
honza19hk

přes ksichtoknihu a jim podobný se těžko naučíš kloudně anglicky, můj táta umí 8 jazyků a vždycky říkal, že nejlepší je do té země jet, i když ten jazyk neumíš naučíš se ho mnohem snáž než doma ,protože se tam jinak nemluví a ty to slyšíš všude,proto je nejjednodušší jet do dané země.

Jájuš

Zkus penpalworld.com :). Jsem tam aktivně přihlášená již přes několik let, a nemůžu si to vynachválit!