Avatar uživatele
Angi-Shy

Jak se seznámit? Jak jste se seznámili vy?

Jakými způsoby by se dalo seznámit když vynechám seznamky kde se stejně pod pokličkou skrývaj jen ti, co chtěj sex nebo jen pokec? Vím, že mnoho lidí kolem mě se seznámilo skrze přátele přátel nebo podobně. Já takové štěstí nemám, jelikož všichni kolem jsou moc mladí nebo moc staří a opravdu nejdem ten typ, co by šel jen tak po ulici a začal náhodnou konverzaci s cizím člověkem.

Větu „kdo si počká, ten se dočká“ opravdu nepodporuju, je mi 24 a zatím jsem neměla ani jednu známost, jelikož jsem i stydlivá, tak nevím… Ale občas je náhoda vtipná, moje babička se seznámila s mým dědou v tramvaji a jsou spolu i teď v 70 letech :)

A jakým způsobem jste se seznámili vy?

Zajímavá 0 před 2885 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Seznámili jsme se v restauraci.Ka­marád mě při cestě z restaurace přemluvil ať zajdeme ještě do jedný restaurace na jedno a tam seděla ona.Že já tenkrát nejel radši domů… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Musíš chodit někam, kde jsou lidé. Třeba podle zájmů. Doma se s nikým neseznámíš. Spousta lidí se seznámí ve škole, na různých zábavních akcích, v zaměstnání.
A jak jsem se seznámil já? Chodil jsem mezi lidi, kteří měli stejné zájmy jako já, a přišlo to nějak samo.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jako mladý kluk jsem navštěvoval restauraci za účelem pokecu s kamarády u piva. Na protější straně seděla ona. Pár úsměvů, pár zdvořilostních gest no a už jsme spolu 40 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za našich mladých let byly na vesnicích kulturní domy kde se pořádaly různé taneční zábavy ( Josefofská, pouťová, mikulášská, poslední leč apod.)
Já jsem se s manželkou seznámil na pouťové v jiné vesnici a už jsme spolu též 40 let. Moji kamarádi nebo sestra se také seznámili na takovýchto zábavách.
Jó tenkrát lidi nepotřebovali seznamky, protože každý měsíc byla v některé vesnici nějaká taneční zábava.A holky se doprovázely domů třeba i 5 km A HLAVNĚ PĚŠKY, protože málokdo měl auto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MobilManiak

Odpověď asi znáš – chodit mezi lidi. Pokud jsi ale spíš intelektuální typ, bar asi nebude to pravé místo. Někdy se to láme přes koleno a když to nečekáš, bum. Podívej se taky do své „friendzone“, není tam někdo, kdo by o tebe stál? Stydlivost (přiměřeně) musíš hodit za hlavu, jinak se neseznámíš.Na univerzitě, to většinou bývá už zadané, najít toho pravého je někdy boj, ale většinou to je náhoda. Choď mezi lidi a uvidíš, že se s někým seznámíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A hledáš tzv. vztah?
Jen tak se seznámit je nenormální, to prostě nejde. Seznámit se v cizím prostředí je nepřirozené.
Takže zbývaj jen důvěrně známá místa, jenže tam často bývají jen důvěrně známí lidé. Vztah je tedy pravděpodobně utopií.

No ale pokud si „domů“ nehledáš vztah, nýbrž spíše něco jako byznys, tak se můžeš v linku níže nechat inspirovat odpovědí uživatele dudu, jak na to-
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jste-se-seznamili

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Na inzerát, tehdy ještě v tištěné formě. Jsme s manželkou 25 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mareike

No ona to nebyla seznamka…
Ještě když byl server Lide.cz ve staré formě, napsal mi tam jeden muž „Ahoj…“ Na takový blbosti jsem odpovídala „Ahoj“, ze slušnosti. Ať si začne konverzaci on, já nic vymýšlet nebudu, kor když začíná takhle debilně.
Pak jsme si psali a psali… Sice jsem se do té doby přes internet s nikým nesešla, ale nějak jsme se prostě domluvili… Letos to bylo 7 let, co se známe, a 2 roky, co jsme manželé :)
Ale ano, vytřídit ono pověstné zrno od plev je fakt…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Drape, ta tvoje taky ráda jezdila vlakem?

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

To netuším zda ráda, ale za mlada někdy jezdila. V době kdy ještě nebylo tolik aut to bylo nutností. Netuším, proč myslíš že rád jezdím vlakem. Vlakem jsem už nejel spoustu let, naposledy snad z vojny. Ani netuším, jak se dnes do vlaku nastupuje.

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já jen, že ses s ni seznámil ve vlaku.

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Jistý čas jsme jezdívali spolu stejným vlakem. To byla ještě studentská léta, už si to ani nepamatuji.Ale láska k vlaku a k jízdě v něm nevznikla.

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-jste-se-seznamili-2

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek